Movies
Ratings
789
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0- SAKRARated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
SlitherRated ★ 0.5
The Green InfernoRated ★ 0.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Black DemonRated ★ 1.0
The MarvelsRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5