Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
The I-LandRated ★ 0.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
From Season 2Rated ★ 3.0
From Season 1Rated ★ 4.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 0.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5