Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0