Titles you rated
The MasterRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.0
MementoRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
BraveRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
NoahRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0