Movies
Ratings
83
Blood DiamondRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5