Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 0.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 0.5
Up in the AirRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 0.5
MaborosiRated ★ 0.5
The Fall GuyRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 0.5
ShameRated ★ 0.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 0.5
Take PointRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 0.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 0.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
SoulRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5