Titles you rated
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0