Titles you rated
Five EnoughRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Angry MomRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0