Movies
Ratings
206
Dark CityRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
King ArthurRated ★ 1.0
The I InsideRated ★ 2.0
Oki's MovieRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The VillageRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 1.0
FargoRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0