Titles you rated
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Kageki Shoujo!Rated ★ 5.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 5.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- The Story of SaiunkokuRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
ArteRated ★ 4.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.5
ReverseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.5
Outburst Dreamer BoysRated ★ 2.0
Laid-Back CampRated ★ 3.0