Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
PhantomRated ★ 1.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 0.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.5
AtlasRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 1.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0