Movies
Ratings
52
The SubstanceRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 0.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Witching & BitchingRated ★ 0.5
Scary MovieRated ★ 5.0
OculusRated ★ 0.5
SpectreRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0