Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0