Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 4.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Boyz n the HoodRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Do the Right ThingRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.5
RespectRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0