Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
VidaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Atlanta Season 2Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0