Titles you rated
 Temperature of LoveRated ★ 4.5 Temperature of LoveRated ★ 4.5
 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
 Still 17Rated ★ 4.0 Still 17Rated ★ 4.0
 Beating AgainRated ★ 4.0 Beating AgainRated ★ 4.0
 New HeartRated ★ 5.0 New HeartRated ★ 5.0
 The Third CharmRated ★ 3.5 The Third CharmRated ★ 3.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
 Golden TimeRated ★ 4.5 Golden TimeRated ★ 4.5
 Worlds WithinRated ★ 5.0 Worlds WithinRated ★ 5.0
 Discovery of RomanceRated ★ 3.0 Discovery of RomanceRated ★ 3.0
 The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0 The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
 The Light in Your EyesRated ★ 5.0 The Light in Your EyesRated ★ 5.0
 SKY CastleRated ★ 4.0 SKY CastleRated ★ 4.0