Movies
Ratings
358
UprisingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0