Series
Ratings
19
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
AnotherRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5