Series
Ratings
121
AnnaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Reality ZRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
UnicornRated ★ 4.0
The Hovering BladeRated ★ 4.0