Movies
Ratings
107
Becoming JaneRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0