Titles you rated
Before SunsetRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0