Movies
Ratings
65
The HolidayRated ★ 5.0
On Body and SoulRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0