Titles you rated
Begin Again Season 1Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 2.0
The TudorsRated ★ 3.0- Masters of HorrorRated ★ 3.0
Warehouse 13Rated ★ 3.0
Harper's IslandRated ★ 5.0- Jake 2.0Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 2.0
GothamRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.0
RomeRated ★ 3.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0