Movies
Ratings
258
ParasiteRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5