Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5