Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0