Movies
Ratings
521
MalenaRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5