Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 5.0