Movies
Ratings
1198
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Project SilenceRated ★ 0.5
DriveRated ★ 0.5
Hidden FaceRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0- Jeong-sunRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 1.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5