Movies
Ratings
102
The GiftRated ★ 3.5
Children of the DarkRated ★ 3.5
BeckRated ★ 1.0
Love ExposureRated ★ 5.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Devil's PathRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
The LettersRated ★ 3.5
Violent CopRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5