Series
Ratings
117- CRIMINAL MINDS: SUSPECT BEHAVIORRated ★ 2.0
- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
MediumRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 2.0
MonkRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5