Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 5.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 3.0