Titles you rated
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
CLEVATESSRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5
Godzilla Singular PointRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
THE RED RANGER Becomes an Adventurer in Another WorldRated ★ 4.0
Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 3.0
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0- Re: Cutie HoneyRated ★ 4.0
Magilumiere Magical Girls Inc.Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
My Wife Has No EmotionRated ★ 4.0