Movies
Ratings
180
GattacaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
366 DaysRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Their UniverseRated ★ 2.5
Hair UniverseRated ★ 3.0
MY HEART IS GOING TO EXPLODE!Rated ★ 4.0
RendezvousRated ★ 4.0
Zombie-Free Test DayRated ★ 3.5
Lucky, ApartmentRated ★ 3.5