Series
Ratings
38
Another Miss OhRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5