Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5