Titles you rated
Point BreakRated ★ 0.5
TraffickersRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Moby DickRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0