Titles you rated
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
 The 8 ShowRated ★ 3.0 The 8 ShowRated ★ 3.0
 Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5 Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
 The Glory Part 1Rated ★ 3.0 The Glory Part 1Rated ★ 3.0
 YonderRated ★ 2.5 YonderRated ★ 2.5
 Killing EveRated ★ 2.5 Killing EveRated ★ 2.5
 Why Women KillRated ★ 2.5 Why Women KillRated ★ 2.5
 ChernobylRated ★ 3.5 ChernobylRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0 Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
 Killing EveRated ★ 3.5 Killing EveRated ★ 3.5
 Killing EveRated ★ 3.0 Killing EveRated ★ 3.0
 There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0 There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
 PastaRated ★ 3.5 PastaRated ★ 3.5
 Crime SceneRated ★ 4.0 Crime SceneRated ★ 4.0