Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Sing SingRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.5