Movies
Ratings
389
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0