Movies
Ratings
167
Begin AgainRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 5.0