Movies
Ratings
791
Project Hail MaryRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Gray MattersRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 1.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 2.5
BAKA's IdentityRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 2.0
Blow-UpRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
TitaneRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 1.5
Sink & RiseRated ★ 2.5