Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The GameRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0