Movies
Ratings
385
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0