Movies
Ratings
129
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
ControlRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Whole Ten YardsRated ★ 2.0
Thirteen DaysRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0