Movies
Ratings
86
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Year OneRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0