Titles you rated
- Super Express HikarianRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 4.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.5
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.5
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Malevolent Spirits: MononogatariRated ★ 3.0
Vermeil in Gold: A Desperate Magician Barges Into the Magical World Alongside the Strongest CalamityRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.5
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.0- Inazuma Eleven GoRated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 3.0
The Kingdoms of RuinRated ★ 2.5