Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Scavengers ReignRated ★ 4.5
KaibaRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Undead UnluckRated ★ 4.0
The BoondocksRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Gurren LagannRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
BasiliskRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.5
Christiane Amanpour: Sex & Love Around the WorldRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5