Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0