Titles you rated
CarolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5